Po krótkiej przerwie wracamy na podium! Reprezentacja X LO w koszykówce dziewcząt zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadpodstawowych w Katowicach! Brawo dziewczyny! Gratulujemy zwyciężczyniom z „Kopernika” i wicemistrzyniom z „Konopy”!

Autor: Jarosław Kabza Kabza 2023-04-09