X Liceum Ogólnokształcące im. I.J. Paderewskiego Akademickie w Katowicach

  
  
  

ZAPRASZAMY na VI Konkurs i Przegląd Spotów Profilaktycznych „RAZEM RAŹNIEJ”

Urząd Miasta w Katowicach, Komenda Miejska Policji w Katowicach, Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna nr 5 w Katowicach oraz X Liceum Ogólnokształcące im. I.J. Paderewskiego Akademickie w Katowicach serdecznie zapraszają uczniów i nauczycieli katowickich szkół podstawowych – klas 7, 8 oraz szkół ponadpodstawowych do udziału w Przeglądzie Spotów Profilaktycznych.

JAK ZGŁOSIĆ UDZIAŁ : zgłosić się mailowo na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 14 czerwca 2021.

KIEDY SIĘ SPOTKAMY: dniu 16 czerwca (środa)  w godzinach 11:00 – 13:30.

GDZIE SIĘ SPOTKAMY: online na platformie Google Meet (bezpłatny dostęp dla użytkowników kont Gmail).

KTO MOŻE BRAĆ UDZIAŁ: zespoły klasowe/grupy uczniów  które mogą uczestniczyć w Przeglądzie  z jednej sali. Ważne aby uczniowie  mogli zabierać głos w dyskusji (warto w aby komputer w sali był zaopatrzony w mikrofon).

Młodzież z Koła Psychologii Społecznej przy X LO przygotowała świetnie spoty! Będziemy rozmawiać o relacjach, wykluczeniu, emocjach, przyjaźniach, wsparciu i uzależnieniach behawioralnych. Podczas Przeglądu zaprosimy uczestników do dyskusji rówieśniczej na temat prezentowanych materiałów. 

Autor: Marcin Kręgiel 2021-05-28

Przegld 2021


Copyright © X Liceum Ogólnokształcące im. I.J. Paderewskiego Akademickie w Katowicach